facebook +48 669 500 300 ZADZWOŃ - NEGOCJUJ - ZAREZERWUJ!

O nas

Wypożyczalnia Busów

Rozwój, bezpieczeństwo i komfort

Ponad 28 lat w transporcie

Wieloletnie doświadczenie w przewozie osób busami pozwoliło nam udoskonalić nasze usługi, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość obsługi i niezawodność podczas każdej podróży.

Bezpieczeństwo ponad wszystko

Zdobyliśmy wszystkie możliwe zezwolenia oraz licencje Ministerstwa Transportu, abyś mógł się cieszyć spokojem i był pewien, że bezpiecznie dotrzesz do celu. Nasze busy są także stale serwisowane.

Z komfortem podróży w parze

Nasze auta zostały zaprojektowane z myślą o komforcie i satysfakcji naszych klientów, dlatego możesz być pewien, że podróż z nami będzie wyjątkowa. Zaufaj nam i ciesz się spokojem podczas drogi.

Oferta dostosowana do Ciebie

Nasza firma stale dąży do doskonalenia oraz dostosowywania naszej oferty do zmieniających się potrzeb klientów, co sprawia, że jesteśmy liderem na rynku wynajmu busów z kierowcą.

Firma transportowa, na którą możesz liczyć

Artur – Wynajem busów

Od 1995 roku specjalizujemy się w transporcie osób, oferując zarówno wynajmem busów wraz z kierowcą jak i usługi wypożyczenia auta. Nasza oferta obejmuje także obsługę transportową szkoleń, koncertów i wyjazdów integracyjnych. Gwarantujemy wygodny i bezpieczny transport. Nasza flota nowoczesnych mikrobusów oraz doświadczeni kierowcy są do Państwa dyspozycji, a nasze działania opierają się na posiadanych licencjach i certyfikatach, zapewniając pełne bezpieczeństwo podróży.

Pełna gama zezwoleń i licencji Ministerstwa Transportu

Nasza firma posiada pełen zakres zezwoleń i licencji od Ministerstwa Transportu. Dzięki temu, gdy podróżujesz z nami, możesz być pewien, że zapewniamy maksymalne bezpieczeństwo na każdym etapie trasy. Nasi kompetentni i niezwykle uprzejmi kierowcy są nie tylko specjalistami w prowadzeniu, ale również doskonale troszczą się o wygodę i spokój każdego pasażera.

Nowoczesna flota busów

Idealna zarówno dla podróży służbowych, zapewniając mobilne biuro w komfortowym otoczeniu, jak i dla grup wyjazdowych, łączących luksus i przestrzeń. Dołącz do naszych usatysfakcjonowanych klientów i doświadcz podróży pełnej przyjemności. Bez względu na cel podróży, nasza oferta wynajmu busów dostosowana jest do Ciebie. Skontaktuj się z nami już dziś, by zaplanować niezapomniany wyjazd z Artur.

Cennik wynajmu busa z kierowcą

Zapewniamy profesjonalne i wydajne rozwiązanie podróżowania poprzez kompleksowy wynajem busa wraz z doświadczonym kierowcą. Koszt tej usługi jest uzależniony od parametrów, takich jak długość trasy oraz planowany czas trwania zlecenia. Nasza elastyczna polityka cenowa obejmuje zakres od 1.6 do 2 PLN za pokonany kilometr, co umożliwia pełne dostosowanie do unikalnych wymagań klienta oraz specyfiki trasy. Więcej na ten temat przeczytasz w zakładce Oferta.

Cennik wypożyczenia busa

Nasza oferta wypożyczania busa opiera się na precyzyjnie uregulowanej procedurze, zapewniającej ochronę interesów obu stron. Więcej na ten temat przeczytasz w zakładce Oferta.

Jaka jest ocena naszych dotychczasowych klientów?

Podejście do klienta jest dla nas bardzo ważne. Szanujemy swój czas i tak samo podchodzimy do Was. Praca w takim systemie daje efekty doskonałej, 5-cio gwiazdkowej opinii, za którą serdecznie dziękujemy. Sprawdź nasze opinie!

23 lata
W transporcie międzynarodowym
24 h
Na dobę dostępni dla Ciebie
+4125000
Przejechanych km
100%
Zadowolonych klientów
Sprawdź!
O Nas

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Oferujemy komfortowe mikrobusy do wynajęcia, które zapewnią Ci wyjątkowe doświadczenie podróżowania. Mikrobusydowynajecia.pl - ciesz się bezpiecznym i profesjonalnym wynajmem pojazdów.

Kontakt

Wynajem mikrobusów

biuro@artour.pl

+48 669 500 300

ul. Długa 24 A
72-006 Mierzyn

Wynajmij busa

Mikrobusydowynajecia.pl - przekonaj się, że podróżowanie może być prawdziwą przyjemnością. Skontaktuj się z nami już dziś i zarezerwuj swój komfortowy mikrobus do wynajęcia na niezapomnianą wyprawę. Zaufaj naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi, a my zajmiemy się resztą, zapewniając Ci niezapomniane wrażenia z podróży!
Wynajmij busa